BLOG

Nauka jazdy na nartach

Nauka jazdy dla najmłodszych

Jesteśmy profesjonalną załoga, która z ogromną chęcią nauczy Wasze pociechy jazdy na nartach. Harce na śniegu staną się miłe i bezpieczne pod naszym czujnym okiem.

Naukę zaczynamy na małej górce, zwaną oślą łączką” z wyciągiem dla początkujących. Dzieci najpierw dokładnie poznają sprzęt i zasady z jego korzystania, następnie przedstawiamy im ustawienie i odpowiadamy na pytania dociekliwych młodych narciarzy.

Zaczynamy!
Najpierw powoli, aby dziecko nabrało trochę wprawy, podczas zjazdu nasi instruktorzy ustawieni są przodem do kursanta trzymając z nim kijki. Po kilku – kilkunastu ślizgach możemy powoli przyzwyczajać młodego narciarza do samodzielnego zjeżdżania – oczywiście jesteśmy cały czas z nim.

Nauka jazdy na nartach dla dzieci jest niesamowitym wrażeniem. Zaczynamy nauki już z dziećmi 2-3 letnimi! Widząc wokół „dorosłych narciarzy” mając świadomość tego, że też może tak jeździć, daje to młodemu kursantowi niesamowity bodziec do nauki.

SKI STARS:: Pierwsza lekcja na nartach
A że dzieci chętnie i szybko się uczą nowych sportów – nauka ich sprawia nam największą przyjemność!

Nauka jazdy dla dorosłych

Jazda na nartach nieodzownie kojarzy się pięknym, górskimi widokami, zimowym świeżym powietrzem. Dlatego jest to bardzo zdrowy sport odpowiedni dla każdego!

Wspaniały klimat jaki daje nam ten sport sprawia, że coraz więcej ludzi chętnie bierze udział w lekcjach. Nasza oferta zadowoli każdego narciarza, czy to początkującego czy zaawansowanego. Uczymy i pomagamy udoskonalać technikę, aby jeszcze lepiej i pewniej narciarze poruszali się po stokach.

Zapraszamy Was wszystkich do kontaktu z nami. Nasze lekcje odbywają się na stokach : „Cieńków” i „Klepki” które znajdują się w uroczej miejscowości Wisła Malinka, gdzie ośnieżone szczyty i wspaniałe słońce uprzyjemnią nam czas nauki.

Spędź z nami aktywnie czas a nie pożałujesz!

grudzień 27, 2014 narty

Leave A Comment